نخستین بانک متاورس در جهان

تاریخ :

اخبار متا / بانک جی‌پی‌ مورگان با توجه به قابلیت درآمد هزار میلیاردی سالانه در متاورس، یک سالن مجازی در دیسنترالند خرید و به نخستین بانک متاورس در جهان تبدیل شد.

افتتاح نخستین بانک متاورس در جهان

«جی‌پی مورگان» بزرگ‌ترین بانک ایالات متحده آمریکا با خرید یک سالن مجازی در دیسنترالند به اولین بانک متاورس جهان تبدیل شد و گامی بزرگ در جهت سرمایه‌گذاری در صنعت متاورس برداشت.

این بانک، سرمایه‌گذاری در صنعت متاورس را فرصتی هزار میلیارد دلاری نامید و به عنوان در اولین قدم برای سرمایه گذاری، یک سالن مجازی در دنیای واقعیت مجازی شرکت دیسنترالند خریداری و افتتاح کرد.

نخستین بانک متاورس در جهان
نخستین بانک متاورس در جهان

این سالن در مرکز خرید metajuku در دیسنترالند قرار دارد. نام این سالن onyx است و گزارش‌ها و ارائه‌های زیادی در مورد صنعت بلاکچین در این سالن انجام می‌شود.

در آخرین گزارشی که در این سالن ارائه شد، آمده است:

«احتمالا در سال‌های آتی، متاورس در همه بخش‌ها نفوذ می‌کند و این یک فرصت هزار میلیارد دلاری در سال است. در حال حاضر ۵۴ میلیارد دلار در سال برای کالاهای مجازی هزینه می‌شود و این مقدار دو برابر مبلغی است که مردم برای خرید موسیقی هزینه می‌کنند.»

افزایش استقبال از صنعت متاورس به این دلیل است که برندهای خاص از این تکنولوژی استقبال کردند. آدیداس، نایک، گوچی و سامسونگ گام‌های بلندی در این مسیر برداشتند.»

«دیزنی» هم امروز برای بخش متاورس خود مدیر تعیین کرد.

اگرچه متاورس آینده روشنی دارد، اما جی‌پی مورگان گزارش داد که در این تکنولوژی خیلی از موضوعات باید رفع و حل شود. مثلا آواتارهای متاورسی به واقعیت شبیه نیستند و این سیستم باگ‌های زیادی دارد.

Leave a reply

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

اخبار مرتبط

OpenSea اکنون NFT های Solana را در بتا پشتیبانی می کند

اخبار متا / توکن‌های غیرقابل تعویض ( NFT ) مبتنی بر بلاک چین سولانا (SOL) ، یک بلاک چین عمومی و رقیب اتریوم...

نشانه های بلوغ بازار NFT

با گسترش فروش فراتر از اتریوم، بازار NFT نشانه‌هایی از بلوغ را نشان می‌دهد اخبار متا / بین ژانویه...

اسکات کلی فضانورد رکورد دار آمریکایی اولین nft خود را منتشر کرد

اخبار متا / فضانورد سابق ناسا ، اسکات کلی، رسماً اولین توکن غیرقابل تعویض خود ( NFT ) را برای کمک به...

بیت کوین در حال رکورد شکنی !

اخبار متا/ یکی از تحلیلگران بازار ارز دیجیتال می‌گوید بیت کوین می‌تواند طی چند ماه آینده رکورد تاریخی خود را جابه‌جا کند. او همچنین انتظار دارد روند کلی بازار تا پایان سال ۲۰۲۲ صعودی باشد.